Powstała lokalna wyszukiwarka

 

Przed pierwszym meczem polskiej reprezentacji w piłce nożnej na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji dla kibiców przewidziano możliwość lokalnego wyszukiwania spotkań, które stworzą okazję do wspólnego kibicowania Biało-Czerwonym.

Wykaz blisko 200 miejsc, w których można oglądać transmisje meczu z Senegalem udostępniła lokalna wyszukiwarka Panorama Firm. Zostały tam uwzględnione wyłącznie strefy kibica, których zarządcy podpisali umowę licencji, a więc mogą transmitować mecz legalnie.

By znaleźć swoją strefę kibica wystarczy wpisać frazę „strefy kibica” i określić lokalizację w wyszukiwarce Panoramy Firm. W efekcie otrzymamy listę miejsc zlokalizowanych na mapie, z dojazdem z dowolnej lokalizacji.

– Cieszymy się, że możemy pomóc kibicom w oglądaniu meczów polskiej reprezentacji w piłce nożnej w niepowtarzalnej atmosferze strefy kibica. Zdecydowana większość z nich ogląda spotkania w kraju, najchętniej w miejscach dysponujących różnymi udogodnieniami np. duże ekrany, zadaszenie, duża liczba miejsc siedzących. Mistrzostwach Świata 2018 są rozgrywane w Rosji, więc mecze będą transmitowane w dogodnym czasie i zapewne zbiorą dużą publikę. Panorama Firm ułatwi im znalezienie takich miejsc w pobliżu i dotarcie do nich najkrótszą drogą – mówi kierownik produktu panoramafirm.pl w Eniro Polsk Adrian Hinc.

Źródło: Informacja z serwisu infoWire.pl