Logo i znak graficzny programu wybrane

   • 19 kwietnia wręczono nagrody uczestnikom konkursu „ZaLogowani”
  • Wydarzenie miało miejsce na gali Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich
  • W konkursie nadesłano łącznie 11 projektów, z których jury wybrało dwa najciekawsze 

W środę, 19 kwietnia, podczas gali Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska, prezes SPiKŚ Andrzej Panas oraz prezes firmy AMS Wojciech Pawłowski wręczyli nagrody uczestnikom konkursu „ZaLogowani” na logo i znak graficzny programu "Zostańcie z nami".

– Program „Zostańcie z nami” pokazuje młodym ludziom różne ścieżki kariery i zapewnia wsparcie na kolejnych etapach rozwoju. To budujące, że coraz liczniejsze grono osób, zarówno młodzieży, jak i przedsiębiorców, angażuje się w przedsięwzięcia organizowane w jego ramach. Konkurs na logo i znak graficzny to jedno z tych wydarzeń, które zachęca młodych do dodatkowych działań. Serdecznie gratuluję wszystkim autorom prac. Wybór tych najlepszych nie był prosty, gdyż każdy z twórców wykazał się dużą wrażliwością, projekty były tematycznie powiązane z miastem, estetyczne i ciekawe – mówi zastępca prezydenta, Szymon Chojnowski, który z ramienia urzędu koordynuje projekt.

 

Mateusz Zawojak, Jakub Fułat, Miłosz Werner, Monika Scheer, Grzegorz Michalak i Kacper Kurzydło nadesłali łącznie 11 projektów, z których jury wybrało dwa najciekawsze do wykorzystania w programie "Zostańcie z nami" – są to projekty autorstwa Mateusza Zawojaka i Miłosza Wernera.

Nagroda główna, ufundowana przez firmę AMS sp. z o. o., czyli kamera GoPro Hero5 session wraz z kartą pamięci trafiła do rąk Mateusza Zawojaka. Jego logo wybrane zostało z uwagi na graficzne powiązanie z miastem i największy wkład artystyczny. Laureat będzie miał też możliwość zaprezentowania swojego projektu w postaci muralu w wyznaczonym przez urząd miejscu.

Z kolei na znak graficzny, identyfikujący program „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica” jury wybrało projekt Miłosza Wernera. Jego praca prezentuje Świdnicę jako miejsce w Polsce, w którym jesteśmy obecni i chcemy w nim pozostać. Symbolizuje to znaczek lokalizacji przy konturze wieży ratuszowej. W tej kategorii nagroda ufundowana została przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich.

 

Wszyscy finaliści otrzymali bony podarunkowe w wysokości 100 zł przekazane przez Urząd Miejski w Świdnicy.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd