Porąbka. Dzień Babci i Dziadka

W Dniu Babci i Dziadka w sposób szczególny chcemy wyrazić Im wdzięczność za miłość, którą okazują wnuczętom każdego dnia. To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz, co najważniejsze, ciasteczka.

 

W piątek, 13 stycznia uczniowie klas I-III SP w Porąbce mieli okazje ugościć babcie i dziadków. Dla nich na scenie Domu Kultury w Porąbce trzecioklasiści przedstawili brawurowo „Jasełka”, uczniowie klas drugich wesoło kolędowali, a pierwszaki żywiołowo recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Świąteczne tańce zaprezentowała również szkolna grupa KlasMix. Na sali panowała miła i życzliwa atmosfera, publiczność nagradzała występy gromkimi brawami.

 

Babcie i dziadkowie wraz z życzeniami otrzymali prezenty zrobione samodzielnie przez dzieci. Przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, dziadkowie mieli okazję porozmawiać i podzielić się wrażeniami z występów wnuków.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Porąbce udali się również do Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita. Przebywający tam pensjonariusze z uśmiechem słuchali wesołych kolędników i oglądali żywiołowe tańce w wykonaniu grupy Klasmix. Wszystkich oczarowała Karina Skwarczyńska, która brawurowo zaśpiewała swoje piosenki. Uczniowie podarowali seniorom przygotowane serduszka oraz laurki.