Poznań. Targi BUDMA 2017.

Za 10 dni rozpocznie się najważniejsze spotkanie w branży budowlanej – 26 edycja targów BUDMA. Szczególną uwagę warto zwrócić na I Forum Gospodarcze Budownictwa oraz organizowane przez instytut VIII Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej.

Forum Budownictwa Pasywnego to największa konferencja w Europie Środkowej skupiająca ekspertów z Polski i innych części świata. W najbliższej edycji wezmą udział wybitni eksperci z Niemiec, Austrii oraz Polski, którzy opowiedzą o swoich najnowszych doświadczeniach. Konferencja będzie zorganizowana z profesjonalnym tłumaczeniem symultanicznym, zatem wszystkie wykłady będzie można wysłuchać w języku polskim na żywo.

Celem Forum jest upowszechnianie wiedzy na temat energooszczędnych technologii w budownictwie, a przede wszystkim zasad projektowania i realizacji budynków w standardzie budownictwa pasywnego. Każdy dzień prezentacji dla architekta i projektanta, urbanisty czy nawet studenta to nowa wiedza, doświadczenie i kompetencje do wykorzystania w swojej działalności.

Rejestracja oraz szczegółowy program są dostępne na stronie internetowej.