Wypromuj z nami Twoją miejscowość - wyjdź na świat, daj się poznać i pokaż, co jest najpiękniejszego w Twoim regionie!

Proponujemy przygotowanie żywej wizytówki Twojej miejscowości, gminy, lub regionu w postaci kompleksowego przewodnika po Twojej okolicy - „Zobacz Twój region”. Daj się przekonać do stworzenia najnowocześniejszego, interaktywnego przewodnika.

To pierwsze takie kompleksowe zestawienie informacji, przygotowane specjalnie po to, aby bezproblemowo znaleźć cel podróży, odnaleźć sie w terenie, uwzględnić wyświetlane roboty drogowe oraz związane z nimi zmiany w organizacji ruchu i zwiedzić to, na co ma się ochotę. Zawiera trasy piesze, rowerowe, samochodowe i wodne – a wszystkie pogrupowane są w funkcjonalne działy, uwzględniające najatrakcyjniejsze i najchętniej odwiedzane miejsca, a także stopnie trudności pokonania wybranego kursu. Ponadto znajdziesz w niej informacje o produktach lokalnych, pogodzie, kalkulator walut, a także wyszukiwarkę obiektów turystycznych, noclegowych i restauracji.

To jednak nie wszystko! Za pomocą „Zobacz Twój region” można również szybko i łatwo dotrzeć do informacji na temat oferty sprzedaży mienia gminnego, możliwości i ofert zachęcających do inwestowania w regionie.

Taka promocja może więc posłużyć nie tylko mieszkańcom, ale również osobom przyjezdnym - zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Dzięki szczegółowym, sprawdzonym informacjom, funkcjonalnym rozwiązaniom programistycznym i pięknej grafice, to aplikacja, którą zawsze powinieneś mieć pod ręką, wybierając się w trasę!