Rybnik Music & Water Festival

28 sierpnia w Rybniku rusza jedyne w Polsce wydarzenie muzyczne odbywające się na wodnym obiekcie. Gościem zagranicznym i główną gwiazdą festiwalu będzie zespół Hurts.

Klimatyczny Music & Water Festival zamieni Rybnik w miejsce muzyczne i magiczne – zadbają o to artyści, wodne akweny, słońce i klimat muzycznej uczty.

Wydarzenie zostanie zorganizowane na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku – na Stadionie Miejskim oraz na Kąpielisku Ruda. Nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce, gdzie można słuchać ulubionych artystów, stojąc w wodzie w bikini lub uprawiając ulubiony sport! Organizatorzy stawiają na niewymuszoną atmosferę, luz i młodość.

– Tworząc Music & Water Festival pragniemy wpisać się w nurt odkrywania muzyki na żywo, i wspólnego przeżywania muzycznych emocji. Jednocześnie pragniemy dla Rybnika wydarzenia modnego i śmiałego, które wpisuje się doskonale w klimat i możliwości tego miejsca – mówi Radosław Drozda w imieniu organizatorów wydarzenia.

 – Festiwal będzie świeżym, ożywczym punktem na koncertowej mapie Polski. Przedsięwzięcie doskonale wpisuje się w klimat Rybnika, który z powodzeniem aspiruje do tytułu cenionego na ogólnopolskim forum ośrodka kulturalnego. Music & Water Festival to okazja do tego, był połączyć dobrą zabawę przy muzyce z bogatą ofertą miasta w zakresie aktywnego spędzania wolnego czasu i relaksu – dodaje prezydent Rybnika Piotr Kuczera.