Pyskowice. Budżet Obywatelski

Zakończył się już etap zgłaszania oraz weryfikacji wniosków na zadania, które mieszkańcy Pyskowic chcieliby realizować w ramach pierwszego Pyskowickiego Budżetu Obywatelskiego. Teraz czas na promocję tych zadań oraz – w dalszej części – na głosowanie.

Dlatego też zapraszamy wszystkich mieszkańców Pyskowic, a także wnioskodawców na spotkania promujące i przedstawiające zadania zakwalifikowane do głosowania:  • 28 marca 2017 r. (wtorek), godzina 17.00 – sala sesyjna Urzędu Miejskiego w Pyskowicach (parter), ul. Strzelców Bytomskich 3,
  • 6 kwietnia 2017 r. (czwartek), godzina 17.00 – Dom Parafialny przy kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach, plac Żwirki i Wigury 2.Głosowanie na zadania w Pyskowickim Budżecie Obywatelskim na 2017 rok odbędzie się w dniach 10–21 kwietnia 2017 r.

W okresie głosowania formularze z zadaniami, ich lokalizacją oraz szacunkową wartością, dostępne będą na stronie internetowej od godz. 10.00 10 kwietnia do godz. 12.00 21 kwietnia 2017 r. oraz w Biurze Promocji i Współpracy Partnerskiej Urzędu Miejskiego w Pyskowicach (pok. 227), Miejskiej Bibliotece Publicznej – Wypożyczalnia i Czytelnia dla Dorosłych (plac Józefa Piłsudskiego 1), Miejskiej Bibliotece Publicznej – filia nr 1 (ul. Traugutta 53) oraz Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Pyskowicach (pok. 107).

W głosowaniu mogą wziąć udział osoby zameldowane w Pyskowicach, które w momencie głosowania ukończyły 18 lat. Głosujący może oddać tylko jeden głos na jedno wybrane zadanie. Szczegóły dotyczące procedury głosowania oraz jego rozstrzygnięcia dostępne są na stronie internetowej. Ogłoszenie wyników nastąpi 28 kwietnia 2017 r.