Rybnik. Konkurs „Walentynkowe wyznanie”

Wyznania miłosne są bezcenne… W Rybniku jednak za najbardziej kreatywne można zdobyć nagrody. Wystarczy wziąć udział w konkursie walentynkowym.

Celem konkursu „Walentynkowe wyznanie” jest nagrodzenie najlepszego wyznania miłosnego dla ukochanej lub ukochanego. Prace na konkurs w dowolnej formie pisemnej (np. wiersz, fraszka, hymn, oda, sonet, epigramat), zawierające do 1000 znaków, należy przesłać na adres konkurs@kultura.rybnik.eu w nieprzekraczalnym terminie do 5 lutego.

 

Każdy uczestnik konkursu może przekazać na konkurs jedno wyznanie miłosne, a do konkursu mogą być zgłaszane tylko te prace, które nie były przedmiotem zgłoszenia w innych konkursach. Oceni je konkursowe jury, biorąc pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematyką konkursu, sposób przekazu i kreatywność twórców.

Autorzy trzech najlepszych prac nagrodzeni zostaną bonami do halo! Rybnik oraz gadżetami miejskimi. Laureaci pierwszego i drugiego miejsca otrzymają dodatkowo wejściówkę na występ gwiazdy w mieście. Zwycięzcy przekazany zostanie też bon do jednej z rybnickich restauracji.

Wybrane prace zostaną umieszczone na stronach internetowych, portalach społecznościowych, w „Gazecie Rybnickiej”, w przestrzeni publicznej oraz na stojakach ekspozycyjnych.