Sosnowiec. Mecz z prezydentem, a może dzień w teatrze?

Ruszają licytacje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród nich jest rola sekundanta przy walce bokserskiej prezydenta, Arkadiusza Chęcińskiego, dzień w teatrze czy unikalne sosnowieckie gadżety.

1. Zostań sekundantem w walce bokserskiej Prezydenta Sosnowca

17 marca w Teatrze Rozbark w Bytomiu odbędzie się Gala Bokserska "W Samo Serce". W ringu staną samorządowcy, dziennikarze i aktorzy. Cel gali jest szczytny – chodzi o pomoc w leczeniu Patrycji Malinowskiej, która ucierpiała w koszmarnym wypadku.

Jednym z uczestników gali będzie Prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński. Choć jego pasją jest piłka nożna, a z boksem ma niewiele wspólnego, to jednak chęć podjęcia wyzwania i pomocy wzięła górę.

Przedmiotem aukcji jest rola sekundanta w trakcie walki Prezydenta Arkadiusz Chęcińskiego.

– Mam nadzieję, że rola tej osoby nie sprowadzi się do rzucania ręcznika, a do bliższego kontaktu z ringiem i ze mną – mówi prezydent.

2. Wyjazdowy mecz Zagłębia Sosnowiec w towarzystwie Prezydenta Sosnowca

Lubisz emocje? Kibicujesz Zagłębiu Sosnowiec? Ten mecz jest dla Ciebie! Zwycięzca aukcji, wspólnie z Prezydentem Sosnowca Arkadiuszem Chęcińskim, wybierze się na jeden z marcowych meczów wyjazdowych naszego pierwszoligowca. Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę, zasiądzie z Prezydentem na trybunie i będzie dopingowała drużynę. Po spotkaniu niewykluczona wizyta w szatni Zagłębia Sosnowiec. Mecz zostanie wskazany przez Prezydenta.

3. Zostań aktorem Teatru Zagłębia na jeden wieczór

Zwycięzca aukcji weźmie udział w próbie teatralnej i jednorazowo wystąpi w spektaklu Teatru Zagłębia z udziałem publiczności. Ponadto aktorzy oprowadzą zwycięzcę po najskrytszych zakamarkach teatru. W prezencie zwycięzca otrzyma od Teatru zdjęcia dokumentujące udział w spektaklu. Termin występu zostanie uzgodniony w porozumieniu ze zwycięzcą aukcji. Spektakl z udziałem zwycięzcy odbędzie się w sezonie 2016/2017, tj. do czerwca br.

4. Monografia Sosnowca z osobistą dedykacją Prezydenta Sosnowca

Ma dwa tomy, a miasto czekało na takie wydawnictwo od dawna. Licząca ponad 1700 stron monografia („Obraz miasta i jego dzieje") pokazuje dzieje i rozwój Sosnowca, przełomowe wydarzenia i ludzi, którzy zapisali i wciąż piszą karty historii.

Zwycięzca aukcji otrzyma to unikalne wydawnictwo z dedykacją Prezydenta Sosnowca, Arkadiusza Chęcińskiego.

5. Darmowy wstęp na koncerty Muzy

Sala widowiskowo-koncertowa Muza to rozrywkowo-kulturalne centrum Sosnowca. Niegdyś jedyne kino w mieście, dzisiaj sala koncertowa, a także projekcje filmowe.

Na nowoczesnej scenie występują gwiazdy światowego formatu.

Tylko w najbliższym czasie w Muzie wystąpią: Kayah, Happysad, Jacek Kawalec, Oddział Zamknięty, Ray Wilson, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, czy gwiazdorsko obsadzony Teatr Capitol, a to dopiero początek roku - plan na kolejne miesiące jest jeszcze ciekawszy.

Zwycięzca licytacji, począwszy od marca, do końca 2017 roku, będzie uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach w Muzie. Raz w miesiącu do dyspozycji będzie miał PODWÓJNE ZAPROSZENIE na wybrane przez siebie wydarzenie. W sumie do dyspozycji zwycięzcy będzie zatem 10 podwójnych zaproszeń.

6. Zestaw wydawnictw i gadżetów miasta Sosnowca

Przedmiotem aukcji jest niepowtarzalny zestaw wydawnictw o Sosnowcu, których nie dostaniecie w sklepach, a także wyjątkowych gadżetów. Dzięki kompletowi będzie okazja poszerzyć wiedzę o mieście, a także pochwalić się fantastycznymi gadżetami, które na własność ma niewiele osób.

Wszystkie aukcje są dostępne na stronie internetowej.