Lewandowski zapowiada dobrą zmianę

 

Po tym, jak mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z reprezentacją Portugalii w Lidze Narodów na Stadionie Śląskim w Chorzowie skończył się przegraną 2:3, kibice byli zawiedzeni. Jednak gwiazda polskiej drużyny Robert Lewandowski zapowiada, że w kolejnym spotkaniu będzie lepiej.

– Zdawałem sobie sprawę, że nie będzie to łatwe spotkanie. Chyba było zbyt dużo indywidualnych błędów. Portugalia mogła stwarzać sytuacje i strzelać bramki. Jesteśmy na innej fazie przygotowań do meczów eliminacyjnych. Chcieliśmy dać radość kibicom, ale strzeliliśmy dwie bramki. Mogliśmy się lepiej zachować przy golach. Mam nadzieję, że wyeliminujemy błędy i w niedzielę będzie się lepiej grało – zapowiadał Robert Lewandowski w rozmowie z TVP Sport.

Piłkarz nie łudzi się jednak, że gra piłkarskiej reprezentacji Polski była bezbłędna.

– Nie od razu wszystko będzie funkcjonowało. Staraliśmy się, ale nie ma jeszcze tego balansu, który da nam pewność siebie. Starałem się schodzić po piłkę, rozgrywać, szukać podania. To był mecz, gdzie można wiele błędów wyeliminować. Jeśli będziemy wiedzieć, co robimy źle, to w meczu z Włochami może nam się grać dużo lepiej – zapowiedział Robert Lewandowski.

kup artykuly platne