Skutki meczu z Borussią i Zagłębiem?

Legii Warszawa w ośmiu meczach ekstraklasy udało się doprowadzić do 2 zwycięstw, 3 remisów i takiej samej liczby porażek. W efekcie dało to drużynie zaledwie dziewięć punktów.

Za taki wynik władze stołecznego klubu zdecydowały się rozliczyć trenera – Besnika Hasiego.

– Od poniedziałku zespół będzie prowadził Aleksandar Vuković– poinformował na Twitterze prezes Legii, Bogusław Leśnodorski po spotkaniu z Zagłębiem Lublin.


Na takie rozstrzygnięcie władz klubu miał zapewne wpływ chaos, który zapanował na meczu. Trener zdecydował się na niespodziewane zmiany w składzie zespołu – zdjęcie Macieja Dąbrowskiego i Waleriego Kazaiszwiliego.

– Wrócił Pazdan, ja potrzebowałem jednego obrońcy na ławce, decyzję podjąłem na podstawie treningu – tłumaczył Hasi. – Najpierw niech nauczy się imion, ksywek kolegów, a potem będzie mógł liczyć na miejsce w drużynie – dodawał, komentując usunięcie ze składu Gruzina.

Mimo komunikatu Leśnodorskiego, na konferencji prasowej po spotkaniu z Zagłębiem Hasi dalej utrzymywał, że wciąż pełni funkcję trenera.

– Porozmawiamy wewnątrz, a nie z wami. Na inne pytania, niż o meczu odpowiadał nie będę – odpowiedział zagadnięty przez dziennikarzy o wpis prezesa drużyny.

Wygląda więc na to, że Albańczyk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.