Ogród Różany czeka na głosy

 

Inwestycja pod nazwą „Zagospodarowanie skweru na pl. 1000-lecia Państwa Polskiego” znalazła się w gronie finalistów ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku 2016”, w kategorii tereny zielone. Jego celem jest wyłonienie najlepszych przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku, które wyróżniają się szczególnymi walorami.

 

Projekt propaguje i wspiera działania dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz jednocześnie promuje modernizacje, przebudowy i rozbudowy obiektów. Tegoroczna edycja jest organizowana już po raz 21. Nagrody przyznane zostaną w 16 kategoriach. Laureatów wybierze jury. Swoje nagrody w każdej z kategorii przyznają też internauci.

Zgodnie z regulaminem, komisja konkursowa prowadzi teraz wizytacje obiektów biorących udział w tegorocznym finale. Świdnicki skwer komisja odwiedziła w środę, 5 lipca. Niezależnie jednak od jej werdyktu, internauci sami mogą zadecydować o wyborze najlepszej inwestycji w trwającym właśnie głosowaniu. Władze miasta zachęcają więc wszystkich do oddawania głosów na Ogród Różany poprzez stronę internetową. Ponowne głosowanie z tego samego IP jest możliwe dopiero po 24 godzinach.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd