Konkurs na logo obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości

 

Prezydent Skarżyska-Kamienne ogłosił konkurs na zaprojektowanie znaku, który sygnować będzie cykl obchodów, wpisanych do wspólnego kalendarza przedsięwzięć upamiętniających 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i odbywających się w Skarżysku. Konkurs potrwa do 1 lutego. Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę finansową.

Udział w konkursie może wziąć każda chętna osoba. Warunkiem jest przygotowanie pracy graficznej przedstawiającej proponowane logo obchodów upamiętniających 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Projekt powinien nawiązywać do rocznicy oraz zawierać: symbol narodowy oraz herb miasta Skarżyska-Kamiennej. Zwycięska praca graficzna posłuży jako oficjalny znak obchodów wpisanych do miejskiego kalendarza przedsięwzięć upamiętniających 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i posłuży jako wzór do wykonania wpinek, które rozdawane będą uczestnikom uroczystości.

Prace konkursowe będą przyjmowane do 1 lutego. Oceni je powołana przez prezydenta miasta komisja konkursowa. Zachęcamy do udziału. Szczegóły (regulamin i karta zgłoszeniowa) znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd