Dowód zakupu zawsze pod ręką

 

PanParagonaplikacja pozwalająca na przechowywanie paragonów na telefonach z systemem Android i iOS – stała się najpopularniejsza w Polsce. Obecnie korzysta z niej już ponad 100 tys. użytkowników. Co więcej, twórcy doposażyli ją teraz w nową funkcję – ubezpieczania zakupionego sprzętu elektronicznego od awarii, zniszczenia lub kradzieży nawet do 5 lat.

infoplanet wydarzenia technologia sposob na paragony aplikacja

Nowa funkcjonalność to wynik współpracy aplikacji PanParagon z towarzystwem ubezpieczeniowym Warta. To pierwsza możliwość zautomatyzowanego procesu ubezpieczenia w Polsce, która daje gwarancję, że w razie awarii, uszkodzenia, zniszczenia czy kradzieży sprzętu elektronicznego ubezpieczyciel zrekompensuje straty.

infoplanet wydarzenia technologia sposob na paragony telefon

– Do tej pory nie było takich rozwiązań na rynku, z których sami chcielibyśmy korzystać jako użytkownicy. Opcja ubezpieczenia sprzętu elektronicznego jest oczywiście dobrowolna, aktywna przez 7 dni od daty zakupu. Stanowi duże ułatwienie dla wszystkich zainteresowanych. Cieszymy się, że wprowadzamy innowację na polski rynek i że podjęliśmy współpracę z Wartą – komentuje Filip Kolendo z pomysłodawcy aplikacji PanParagon Primesoft Polska.

kup artykuly platne