Trwa nabór wolontariuszy

 

Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego prowadzi nabór wolontariuszy na Mistrzostwa Świata Juniorów w Short Tracku, które od 2 do 4 marca odbywać się będę w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim.

Jeżeli interesujesz się sportem, zbierasz doświadczenie do przyszłej pracy zawodowej w marketingu czy public relations i chcesz poznać specyfikę organizacji imprez – zgłoś się już teraz! Dzięki Twojej pomocy zarówno zawodnicy jak i widzowie, którzy przybędą na te zawody zobaczą wysoki poziom organizacji i poczują atmosferę współpracy, gościnności oraz wzajemnego wsparcia. Poszukujemy osób, które będą realizowały powierzone im obowiązki z pełnym zaangażowaniem i satysfakcją. Chcemy, by udział w Mistrzostwach Świata był także dla ciebie niezapomnianym przeżyciem i świetną zabawą!

Ze specyfiką zadań można zapoznać się na stronie internetowej Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie arkusza aplikacyjnego. Zgłoszenia można przesyłać do 5 lutego 2018 roku.

Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia wysłane przez formularz aplikacyjny. Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres e-mail: wolontariat@pzls.pl.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia można poznać na stronie internetowej Mistrzostw Świata Juniorów w Short Tracku.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd