Prezydent Michał Zaleski otrzymał tytuł przyznawany przez Magazyn „Why Story”

24 października w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie podczas konferencji podsumowującej tegoroczną edycję programu „Lider z powołania” wyróżniono przedstawicieli samorządów, działaczy, przedsiębiorców tym właśnie tytułem. W tym gronie – w kategorii lider rozwoju regionalnego – znalazł się prezydent Torunia Michał Zaleski, w uznaniu zasług związanych z dynamicznym rozwojem miasta.

Wśród wyróżnionych, obok prezydenta Michała Zaleskiego, znaleźli się m.in. marszałkowie województw lubuskiego, mazowieckiego i małopolskiego oraz prezydenci Gdyni i Płocka, a także grono burmistrzów, wójtów, działaczy sportowych, przedsiębiorców. Laureaci tegorocznej edycji programu „Lider z powołania” zostali zaproszeni do paneli dyskusyjnych na temat roli oraz odpowiedzialności współczesnego lidera. Wspólnie zastanawiali się nad rolą współczesnego lidera: mentora, społecznika, motywatora czy efektywnie zarządzającego przedsiębiorstwem lub instytucją sprawnego ekonomisty.


Wcześniej prezydent Michał Zaleski spotkał się w budynku senatu RP z marszałkiem Stanisławem Karczewskim i partnerami akcji „Lato z Polską”. Była to okazja do podsumowania akcji Lato z Polską, a także Letnich Igrzysk Polonijnych w naszym mieście. Prezydent przekazał na ręce burmistrza Krynicy-Zdrój, organizatora Zimowych Igrzysk Polonijnych, flagę olimpijską, która towarzyszyła nam tego lata w Toruniu podczas letniej edycji tej wielkiej imprezy sportowej.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd