W programie pokaz brazylijskiej samby

Już po raz szósty na Pradze-Północ odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe Praska Gala Boksu. W ramach imprezy odbędą się m. in. konkursy dla mieszkańców oraz pokaz brazylijskiej samby.

Praska Gala Boksu na stałe wpisała się w kalendarz ważnych imprez sportowych Warszawy. Wspierali oraz prezentowali tu swoje umiejętności przez kolejne edycje znani bokserzy m. in. Albert Sosnowski, Diablo Włodarczyk, Krzysztof ,,Skorpion” Cieślak oraz Dariusz Snarski.

 

Na publiczność w tym roku oprócz 6 walk bokserskich będzie czekało wiele atrakcji, miedzy innymi: pokazy tancerek samby, licytacje atrakcyjnych gadżetów sportowych, losowanie nagród niespodzianek dla publiczności.

– Po sukcesach organizacyjnych poprzednich Praskich Gal Boksu, w tym roku przygotowaliśmy dlawidzów kolejną dawkę adrenaliny i emocji. Oczywiście w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach – mówi odpowiedzialny za sport wiceburmistrz Zbigniew Cierpisz.

 

Vl edycji Praskiej Gali Boksu odbędzie się 21 października o godz. 18.00 w Hali Sportowej SP nr 127 przy ulicy Kowieńskiej 12/20 w Warszawie. Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona.

Źródło: Informacja przesłana przez samorząd