Rusza cykl spotkań informacyjnych

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku organizuje spotkanie informacyjne, na którym przedstawione zostaną dostępne formy wsparcia ze środków unijnych. Będzie to m.in. omówienie zasad dofinansowania na nianie lub żłobki, a także na inne działania wspomagające w powrocie do pracy.

Na spotkanie organizatorzy zapraszają wszystkie mamy i ojców dzieci do lat 3, którzy obecnie nie pracują (są zarejestrowani lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a którzy w najbliższym czasie planują powrót do pracy.

Spotkanie odbędzie się 2 lutego 2018 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2 , sala 31, w godzinach od 10.00 do 13.00.


Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swój udział w szkoleniu za pomocą formularza rekrutacyjnego na stronie Serwisu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego albo telefonicznie pod numerem 54 235 67 21 lub 797 304 126. Rekrutacja trwa do 31 stycznia 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona.


Źródło: Informacja przesłana przez samorząd