Doktor Russel Blaylock to prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych specjalistów, angażujących się w podnoszenie świadomości na temat zagrożeń związanych ze szczepieniami. W swoim ostatnim materiale dostarcza kolejnych argumentów przekonujących, że szczepienie kobiet w ciąży jest szkodliwe i jest częstą przyczyną zaburzeń neurologicznych.

Okiem specjalisty

Badacz omawia toksyczne składniki szczepionek, takie jak formaldehyd, rtęć i glin oraz przytacza szkodliwe dla mózgu i układu nerwowego efekty, jakie przynoszą. Ponadto zwraca uwagę na inne problemy, związane ze szczepieniami, takie jak konflikt interesów w polityce szczepień, płynący z powiązań przemysłu farmaceutycznego i rządu, toksyczność rtęci, epidemie polio w Afryce i i inne skandale medyczne.

– Jeśli szczepionki dziecięce są bezpieczne, dlaczego ponad pół miliona zaszczepionych amerykańskich dzieci cierpi na autyzm, podczas gdy nieszczepione dzieci amiszów i menonitów rzadko cierpią na tę chorobę? Dlaczego częstość występowania astmy, alergii, chorób autoimmunologicznych, cukrzycy typu 1 i stanów neurologicznych również dramatycznie wzrosła u zaszczepionych dzieci? – pyta specjalista.

Doktor Blaylock jednak na tym nie poprzestaje i drąży temat dalej, Zastanawia się, dlaczego położnicy zalecają kobietom w ciąży szczepionki przeciw grypie, które zawierają toksyczną dawkę rtęci oraz z jakiego powodu szczepi się noworodki przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B w ciągu kilku godzin od narodzin, gdy nie ma do tego medycznego uzasadnienia?

Czy lekarz ma rację i czy zmieni patrzenie na system szczepień nie tylko w Stanach Zjednoczonych, czas pokaże. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?