Niech ktoś zadzwoni do królewskiego szewca! Nowe zdjęcie księcia Harry'ego, które pojawia się na pierwszych stronach gazet, wcale nie trafiło tam ze względu na jego królewski szyk.

33-letni książę Harry, który w pierwszą sobotę sierpnia uczestniczył w ślubie Charliego Van Straubenzee, został zauważony z ogromną dziurą w lewym bucie. Jest to coś, czego fani rodziny królewskiej nie spodziewali się zobaczyć u księcia.

„Jeśli książę Harry ma dziurę w bucie, to co pozostało dla nas, prostych ludzi ?!” – napisał ktoś na Twitterze. Ktoś inny dodał: „Gdy zobaczyłem ksiecia Harry’ego z dziurą w bucie, czuję się trochę lepiej”.

infogmina lifestyle potrzebny szewc but

Podczas gdy początkowo zastanawialiśmy się, czy dziura po prostu pojawiła się tego dnia w butach Harry'ego, ekspert Cosmopolitan zauważył, że książę Sussex nosił tę samą parę butów już w kwietniu. Wygląda więc na to, że te właśnie buty są prawdopodobnie ulubioną parą obuwia Harry'ego.

Co ciekawe, Harry nie był jedynym członkiem rodziny królewskiej, który popełnił niezręczny faux pas. Żona Harry'ego, Meghan Markle, została sfotografowana w prześwitującym biustonoszu.