Wszyscy wiedzą o tym, że Kate Middleton i Meghan Markle są niesamowite, ale ujawniona prosta sztuczka stosowana przez obie panie spowodowała, że teraz są podziwiane jeszcze bardziej.

Niedawno Cosmopolitan odkrył jedną z tajemnic etykiety królewskiej. Myka Meier, wyjaśniła, w jaki sposób zachowują się kobiety, takie jak Kate i Meghan, aby być pewnymi, że zawsze wyglądają doskonale podczas oficjalnych spotkań.

infoplanet lifestyle styl na krolewskim dworze kate

– Często noszą body i ubrania, które zwiększają statyczność, więc o wiele trudniej jest wzbić się w powietrze noszonym na nich sukienkom – powiedziała Meier „The Sun”.

Druga sztuczka to używanie ciężarków na zakończeniach materiału, aby mieć pewność, że ubranie nie poszybuje w górę, nawet jeśli zawieje wiatr. Tego triku od lat używa królowa Elżbieta. Jak ujawnił dworzanin królowej Stewart Parvin, królowa umieszcza obciążniki główne wewnątrz ręcznie szytych strojów, więc wiatr nigdy jej nie zaskoczy.

infoplanet lifestyle styl na krolewskim dworze meghan

– Piękno ręcznie szytego stroju polega na tym, że dobrze się układa, ale oczywiście mamy kilka sztuczek w rękawie. Po prostu wpycham kilka ciężarków w jej sukienki i płaszcze, co sprawia, że pięknie otulają ciało, a jeśli w płaszczu znajdzie się klapa, to przyszywam po jednym z każdej strony rozcięcia, żeby je unieść – mówi Parvin.

infoplanet lifestyle styl na krolewskim dworze krolowa

Jak podsumowuje dworzanin królowej, ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, dlaczego królowa ma tak niewiarygodny styl.

kup artykuly platne