Choć o miłości opowiadać można godzinami, wyrazy uczuć nie potrzebują zbyt wielu słów i wielkich narracji. Czasem jedna wiadomość wystarczy, byśmy wiedzieli, że nadajemy na tych samych falach i by adresat naszego SMS-a wiedział, że jest dla nas ważny. Taka zaangażowana wiadomość SMS może mieć większą moc niż się wydaje!

infoplanet lifestyle zangazowane smsy relacje

Miłość na miarę czasów

Współczesne związki różnią się od tych sprzed lat. Mamy coraz mniej czasu na to, by pobyć z drugą osobą, spotkać się i wyjść razem na kawę. Możemy oczywiście wysyłać kwiaty i liściki, ale takie gesty na niewiele się zdadzą, jeśli będą tylko okazjonalnym przejawem zainteresowania. Dobrym pomysłem jest więc pisanie miłych, zaangażowanych wiadomości SMS. Co powinny zawierać?

W zaangażowanych wiadomościach SMS nie pytajmy o sprawy zasadnicze, nie planujmy reszty naszego życia i nie rozważajmy sensu istnienia. Zamiast tego możemy wysłać ukochanej osobie zabawne zdjęcie naszego szefa, anegdotę odwołującą się do wspólnie przeżytych sytuacji itp. Ważna jest symbolika wiadomości, która zrozumiała będzie tylko dla nas i która zawsze wywołuje na naszych twarzach uśmiech.

Miła wiadomość SMS

W wiadomościach nawiązujmy do wspólnych początków – te zwykle obfitują w zabawne, wspominane z uśmiechem zdarzenia i sytuacje. Przywołując je i utrzymując dawne żarty przy życiu, sprawimy, że żadna odległość nie będzie dla naszego związku zagrożeniem!

Gdzie jeszcze szukać inspiracji, które pozwolą nam wysłać ukochanej osobie miłą wiadomość SMS? Oczywiście w Internecie! To prawdziwa kopalnia MEM-ów, zabawnych tekstów, zdjęć. Mimo ich lekkiego charakteru, korzystając z nich, jesteśmy w stanie stworzyć osobistą, czytelną tylko dla naszego partnera wiadomość.

Wiele mówi się o tym, że w związkach to mężczyźni są zwykle mniej komunikatywni i bardziej skryci od kobiet. Rzeczywiście, w wielu przypadkach panowie są raczej oszczędni w słowach i z trudem przychodzi im wyrażanie uczuć. Zaangażowane wiadomości SMS mogą być więc sposobem na okazanie partnerce zainteresowania, nie mówiąc wprost, że się o niej myśli.

infoplanet lifestyle zangazowane smsy wiadomosci

Zaangażowane SMS-y to doskonały sposób nie tylko na pielęgnowanie relacji z ukochanym, ale także na utrzymanie męskiej przyjaźni. Czy ta byłaby taka sama bez żartów odwołujących się do wspólnie przeżytych przygód? Oczywiście, że nie! Dlatego w grupie dobrze znających się mężczyzn takie wiadomości mogą mieć naprawdę duże znaczenie!