Moment, który możemy nazwać początkiem dorosłości, obecnie mocno się przesunął. Wiele osób do osiągnięcia 30. roku życia nadal czuje się dziećmi „w środku”. Co więcej, niektórzy z nich mają obsesję na punkcie swojego statusu życiowego i materialnego. Jakie przedmioty znajdują się na liście najbardziej pożądanych w dorosłym życiu? Co trzeba posiadać, aby czuć się dorosłym? Oto 22 punkty!

Ekspres do kawy

Jeśli nadal nie posiadasz swojego własnego ekspresu, pora go nabyć. Natomiast jeśli nie pijesz kawy, skuś się na dobry czajnik do herbaty.

infogmina zyj z pomyslem czy 30-latek jest dorosly 1 ekspres do kawy

Produkty do pielęgnacji skóry

To najlepszy czas, żeby zacząć myśleć o kosmetykach dobrej jakości – nie dlatego, że się starzejesz, ale po to, by poczuć się wyjątkowo.

Wygodne łóżko

Zainwestuj w wygodne łóżko i przynajmniej kilka bardzo dobrej klasy prześcieradeł. To niewielka cena za spokojny, niezakłócony sen.

Buty dobrej klasy

Zainwestuj przynajmniej w jedną parę butów wysokiej klasy, który będą odpowiednio obchodzić się z twoimi stopami.

infogmina zyj z pomyslem czy 30-latek jest dorosly 4 buty dobrej jakosci

Wysokogatunkowy płaszcz

Nie żałuj pieniędzy również na materiał i technologie, które sprawią, że w swoim okryciu wierzchnim będziesz dobrze wyglądał i nie obawiał się mrozu zimą.

Organizer na przybory kosmetyczne

Najwyższa pora zainwestować w system przechowywania, który pozwoli poukładać twoje kosmetyki i sprawi, że już niczego nie będziesz szukać.

Torba, na której możesz polegać

Podobnie jak buty i płaszcz, przyda ci się dobrej klasy torebka lub torba na laptopa.

infogmina zyj z pomyslem czy 30-latek jest dorosly 7 torba na ktorj mozesz polegac

Niezawodny odkurzacz

Jeśli już masz swoje mieszkanie, przyda ci się dobry odkurzacz, aby oszczędzić czas na sprzątanie.

Stół w jadalni

Czasy, w których jadałeś kolację na kolanach lub na kanapie, raczej są już za tobą. Oczywiście, nie oznacza to, że nie możesz tego robić, kiedy tylko masz ochotę, jednak nie powinna to być jedyna opcja, jaką masz.

Zestaw garnków i patelni

Zaskoczy cię, jak często przyda ci się taki zestaw tuż po tym, jak je kupisz. Być może nawet odkryjesz w sobie pasje do gotowania?

infogmina zyj z pomyslem czy 30-latek jest dorosly 10 zestaw garnkow i patelni

Zestaw ostrych noży

Mogą przydać się do gotowania, ale również sprawić, byś w swojej kuchni czuł się po prostu bezpieczniej.

Trwałe wieszaki na ubrania

Pożegnaj się z cienkimi, drucianymi wieszakami z pralni. Zainwestuj w zestaw drewnianych lub materiałowych mocnych uchwytów, aby twoje ubrania w szafie czuły się dobrze.

Pojemniki na żywność

Wygląda na to, że teraz będziesz więcej gotować, zaopatrz się więc w zestaw pojemników, aby zachować na dłużej smak twoich potraw i utrzymać świeżość żywności.

infogmina zyj z pomyslem czy 30-latek jest dorosly 13 pojemniki na zywnosc

Zestaw narzędzi

Upewnij się, że masz wszystkie potrzebne narzędzia, takie jak śrubokręt, młotek czy wiertarka. Nigdy nie wiadomo, kiedy okażą się potrzebne.

Akcesoria barmańskie

Nawet jeśli organizujesz imprezy tylko raz na jakiś czas, warto zaopatrzyć się w odpowiednie zestawy kieliszków, korkociąg oraz otwieracz do butelek. Lepiej, aby były pod ręką, kiedy nadarzy się okazja.

System organizacji książek i filmów

Z pewnością masz wiele ulubionych książek i filmów DVD, warto więc je uporządkować.

infogmina zyj z pomyslem czy 30-latek jest dorosly 16 system organizacji ksiazek i filmow

Książka kucharska

Jeśli już wszystko wskazuje na to, że częściej będziesz przyjmował gości, warto popróbować smacznych, sprawdzonych przepisów.

Niezawodna walizka

Niezależnie od tego, czy często podróżujesz, dobrej jakości bagaż z kółkami to nieoceniony nabytek, który wykorzystasz, jak tylko przyjdzie ci ochota na wyjazd.

Kosmetyczka

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, najwyższy czas przestać wrzucać swoje kosmetyki do walizki lub przewozić przybory kosmetyczne w plastikowym woreczku.

infogmina zyj z pomyslem czy 30-latek jest dorosly 19 kosmetyczka

Odpowiedni szampon i odżywka

Warto zainwestować w produkty wyższej jakości, które nie zepsują twoich włosów.

Dobra maszynka do golenia

Produkty niskiej jakości są często przyczyną zadrapań i skaleczeń. Najwyższy czas zostawić podrażnienia i zadrapania za sobą.

Porządek w szafie

Nadszedł czas, aby zrobić porządek w szafie i pozbyć się tego, czego już nie używasz. Zostaw tylko to, co będzie ci potrzebne w dorosłym życiu.

infogmina zyj z pomyslem czy 30-latek jest dorosly 22 porzadek w szafie

kup artykuly platne