Każdy z nas chce wyglądać lepiej, oraz zachować młodość jak najdłużej. Z tego względu obecnie żyjemy w kulturze, w której picie surowego mleka uznaje się za dziwne i niebezpieczne, ale wstrzyknięcie toksyny botulinowej (botoks) wydaje się idealnym do zaakceptowania sposobem walki z zmarszczkami. Na szczęście istnieją naturalne metody zwalczania oznak starzenia się, które nie wymagają ryzykownych procedur.

Olejek z nasion róży posiada wiele unikatowych właściwości, które sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla twojej skóry. Chcesz poznać sekret naturalnego piękna i młodości? Przeczytaj o zaletach olejku z dzikiej róży.

Zwiększa produkcję kolagenu

Z powodu naturalnie występującej witaminy A, olejek „zachęca” skórę do produkcji własnego kolagenu. Jest w tym względzie niekwestionowanym liderem. W innych nawilżaczach zawierających kolagen cząsteczki substancji są zbyt duże, aby skóra mogła je wchłonąć.

Łatwo się wchłania

W przeciwieństwie do innych olejków, jest uważany za olej suchy, co oznacza, że szybko się wchłania, nie pozostawiając śladów na skórze. Przynosi to nie tylko oszczędność twojego czasu, ale pozwala też na szybkie wnikanie niezbędnych kwasów tłuszczowych w skórę.

Odżywia i regeneruje

infogmina dzika roza lepsza niz botoks6

Dzięki zaopatrzeniu skóry w witaminy A, C i E, odbudowuje jej strukturę, pozostawiając ją gładką, miękką i delikatną.

kup artykuly platne