Stara miłość nie rdzewieje?

Choć wielu fanów jednej z najbardziej znanych par show biznesu – Brada Pitta i Angeliny Jolie – wciąż nie może zaakceptować wiadomości o ich rozstaniu i rozwodzie, wygląda na to, że sami zainteresowani nie maja problemu z zostawieniem przeszłości za sobą, zapomnieniem o dawnej miłości i zrobieniem kolejnego kroku.

 

Caption this

Post udostępniony przez Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)
Jak wynika z informacji podanej na łamach Star Magazine, aktorka zaczęła spotykać się z Jaredem Leto. Miał on we wrześniu przylecieć do celebrytki, by pomóc jej w porządkowaniu życia osobistego.

– W tych trudnych dla Angie czasach, Jared zawsze jest przy niej i nie przestaje jej pomagać. Na pewno byłby dla niej idealnym partnerem, jeśli kiedykolwiek ponownie zdecydowałaby się na wielką miłość – przekonuje informator tabloidu.

 

👽

Post udostępniony przez JARED LETO (@jaredleto)
Plotka jest wprawdzie nowa, ale znajomość Angeliny Jolie i Jareda Leto trwa już od 1999 roku, kiedy spotkali się na planie filmu „Przerwana lekcja muzyki”.

– On jest takim doskonałym aktorem, tak świetnie wygląda – wypowiadała się wielokrotnie na temat Leto Jolie, doprowadzając do złości Brada.

 

Post udostępniony przez Angelina Jolie (@angelinajolieofficial)
Jak myślicie, czy Jared Leto to szansa na nową miłość dla Angeliny Jolie?