Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek

Beyonce po raz kolejny udało się zaskoczyć swoich fanów. Wokalistka ogłosiła wczoraj na swoim Instagramie, że wraz z Jay Z oczekuje przyjścia na świat dziecka.

Na pogłoski o ciąży celebrytki można było spotkać natknąć się w mediach już od dwóch dni, od premiery wideo promującego nową kolekcję ubrań Ivy Park. Sprawne oko obserwatorów Beyonce od razu wychwyciło, że na jednym z ujęć w zielonej bluzie materiał ubrania nietypowo opina się na zaokrąglonym brzuchu gwiazdy. Klip zniknął jednak z sieci po dwóch godzinach.

Dla tych, których w związku z wcześniejszymi plotkami nie zdziwiła nowina o ciąży, piosenkarka ogłosiła jednocześnie kolejną rewelację – spodziewa się bliźniąt.

– Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą miłością i naszym szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni po raz drugi. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwie osoby. Dziękujemy Wam za wszystkie dobre słowa – napisała Beyonce pod zdjęciem.

Post z nowiną w niecałą dobę polubiło ponad 7 milionów osób, co pobiło rekord Instagrama ustanowiony przez Selenę Gomez.

Jak myślicie, to będą chłopcy czy dziewczynki?