Gwiazdor nie dostał zaproszenia od Angeliny

Święto Dziękczynienia to jedno z najważniejszych amerykańskich świąt i jednocześnie ulubiona uroczystość Brada Pitta, co wielokrotnie podkreślał w wywiadach. W tym roku jednak okazało się ono dla niego niezbyt przyjemne. Jak bowiem doniósł portal USweekly.com, Pitt nie dostał od Angeliny zaproszenia na świąteczną kolację.– Angelina nie zaprosiła Brada na wspólne spędzenie Święta Dziękczynienia. Jest załamany. Brad z szacunkiem podchodził do tego, co jest najlepsze dla ich dzieci i co minimalizuje ich stres – można przeczytać w USweekly.com.


Family is what grounds you ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angelina Jolie (@angeelinajolie)


Smutek aktora potęguje również fakt, iż na spędzeniu wspólnie Święta Dziękczynienia bardzo zależało dzieciom najsławniejszej pary. Starała się o to szczególnie mała Shiloh, która ponoć wysłała rodzicom bardzo emocjonalną wiadomość.


💎

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews)


– Shiloh od tygodni błagała Brada i Angelinę, żeby byli dla siebie uprzejmi. Wysłała im emocjonalną wiadomość, w której prosiła, żeby rodzina spędziła razem święto. Dała im znać, że na to właśnie liczy jej rodzeństwo – relacjonował niedawno w Hollywoodlife.comJak myślicie, czy małej Shiloh brakowało taty w tym szczególnym dniu?