Gwiazdor nie dostał zaproszenia od Angeliny

Święto Dziękczynienia to jedno z najważniejszych amerykańskich świąt i jednocześnie ulubiona uroczystość Brada Pitta, co wielokrotnie podkreślał w wywiadach. W tym roku jednak okazało się ono dla niego niezbyt przyjemne. Jak bowiem doniósł portal USweekly.com, Pitt nie dostał od Angeliny zaproszenia na świąteczną kolację.



– Angelina nie zaprosiła Brada na wspólne spędzenie Święta Dziękczynienia. Jest załamany. Brad z szacunkiem podchodził do tego, co jest najlepsze dla ich dzieci i co minimalizuje ich stres – można przeczytać w USweekly.com.


Family is what grounds you ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angelina Jolie (@angeelinajolie)


Smutek aktora potęguje również fakt, iż na spędzeniu wspólnie Święta Dziękczynienia bardzo zależało dzieciom najsławniejszej pary. Starała się o to szczególnie mała Shiloh, która ponoć wysłała rodzicom bardzo emocjonalną wiadomość.


💎

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews)


– Shiloh od tygodni błagała Brada i Angelinę, żeby byli dla siebie uprzejmi. Wysłała im emocjonalną wiadomość, w której prosiła, żeby rodzina spędziła razem święto. Dała im znać, że na to właśnie liczy jej rodzeństwo – relacjonował niedawno w Hollywoodlife.com



Jak myślicie, czy małej Shiloh brakowało taty w tym szczególnym dniu?