Co czeka widzów latem 2017?

Choć na kolejny sezon „Gry o Tron” fani będą musieli poczekać do lata 2017 roku, w sieci już pojawiły się informacje z planu najnowszej serii produkcji HBO. Czego można się spodziewać?

Kit Harrington przekonuje, że nowe odcinki będą zdecydowanie mroczniejsze. Zapewne dojdzie do spotkania Jona Snowa i Daenerys. Na ekranie ponownie pojawi się też Gendry. Można również przygotować się na powrót Aryi Stark do Winterfell. Do 8. sezonu nie dotrwają wszyscy bohaterowie – na pewno zginie wujek Jona Snowa Benjen, a Viserion zostanie zamordowany przez Nocnego Króla.

Można przypuszczać, że Cersei, Daenerys i Jon Snow spróbują razem walczyć z Białymi Wędrowcami. Z pomocą przyjdzie również Jaime Lannister. Cersei, choć uświadomi sobie, że jest w ciąży, obudzi się w łóżku zalanym krwią. Co to może oznaczać? Może poronienie?

Zdaniem Maisie Williams nowy sezon będzie niezwykle ekscytujący. Sama zapoznała się już z treścią scenariusza i już nie może doczekać się premierowego odcinka 7. serii „Gry o tron”.

A Wy czekacie z niecierpliwością na premierę?