Bradley Cooper będzie ojcem

Irina Shayk i Bradley Cooper spodziewają się dziecka. Informacja, która obiegła świat, ostatecznie ucina plotki o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary.

Bradley i Irina są ze sobą od wiosny 2015 roku. Modelka rozstała się wówczas z Cristiano Ronaldo. Aktor natomiast został porzucony przez Suki Waterhouse. Teraz, jak donosi portal „E!News”, postanowili wprowadzić swój związek na nowy etap i założyć rodzinę.

– Dziewczyna Bradleya Coopera, modelka Victoria’s Secret Irina Shayk, jest w ciąży z pierwszym dzieckiem – ogłosił również magazyn „People”.

 

I love that's face in a really weird way..🤔🔥😍 Credit📸: @crazy_about_cooper #BradleyCooper

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bradley Cooper (@bradleycooper_original)
Z nieoficjalnych informacji wynika, że Irina jest już w drugim trymestrze ciąży. Wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka, ponoć bardzo ją ucieszyła. Podobnie pozytywne emocje wywołała w Bradley’u, który poprzednie rozstanie przeżył właśnie dlatego, że jego partnerka nie widziała się zupełnie w roli matki jego dzieci. Sami zainteresowani nie potwierdzili jeszcze tej dobrej nowiny. Oboje konsekwentnie unikają odpowiedzi na pytania dziennikarzy o dziecko.

Jak myślicie, będzie to chłopczyk czy dziewczynka?