Celebryta wreszcie mówi o nowym chłopaku Seleny Gomez

Po tym, jak media i serwisy plotkarskie obiegła wiadomość, że Selena Gomez spotyka się ze starszym od siebie o 2 lata muzykiem The Weeknd, oczy wszystkich obserwatorów gwiazdy zwróciły się w kierunku Justina Biebera w oczekiwaniu na komentarz. Na próżno jednak było czekać. Wokalista na temat nowego związku swojej byłej dziewczyny oficjalnie się nie wypowiadał.

Wygląda jednak na to, że niedawno musiał zmierzyć się z nową rzeczywistością. Jak donosi portal ET.com, Bieber po gali Grammy spotkał się z Seleną Gomez i The Weeknd w jednym klubie. Jak donieśli świadkowie wydarzeń, kiedy piosenkarz dowiedział się, że jego dawna miłość i jej nowy chłopak w środku, natychmiast opuścił lokal.

 

SOO MUCH CONTENT

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
– Bieber opuścił klub niedługo po tym, jak dotarł na miejsce. Prawdopodobnie dlatego, że spotkał tam Selenę – twierdzi informator portalu.

 

Ooo

Post udostępniony przez Justin Bieber Updates™ (@justinbiebertracker)
Falę milczenia na temat The Weeknd przerwał Bieber również na Instagramie. Zapytany przez jednego z fanów w czasie transmisji na żywo o ulubioną piosenkę, odpowiedział ze śmiechem, że jest nią „Starboy” The Weeknd.

 

I love his sarcasm

Post udostępniony przez Justin Bieber Updates™ (@justinbiebertracker)
Jak myślicie, czy Justin zaakceptuje nowy związek Seleny?