Rihanna na gali Grammy

Na tegorocznej gali rozdania nagród muzycznych Grammy uznawana za królową pop Rihanna choć była nominowana w kilku kategoriach, ani razu nie miała szansy na to, by wyjść na scenę jako wygrana. Brak formalnie przyznanej statuetki sprowokował ją jednak do walki o inny tytuł – najbardziej wyluzowanej gwiazdy. Po wyczynach Rihanny media i internauci nie zwlekali, by przyznać jej odznaczenie w tej dziedzinie.

 

Rihanna attends the 2017 GRAMMY Awards. 😍

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rihanna Daily (@rihannadaily)
Uwagę przykuwał już strój popularnej wokalistki. Zdecydowała się założyć krótki, prowokacyjnie odsłaniający tatuaże, pomarańczowy top i czarną spódnicę od Armani Prive.

 

Flawless. Follow our live #GRAMMYs coverage on Twitter: @rihannadaily 🎈

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rihanna Daily (@rihannadaily)
Jednak to nie kreacja Rihanny wzbudziła największe zainteresowanie. Podczas transmitowanej na żywo gali piosenkarka nie rozstawała się z wysadzaną diamentami piersiówką, z której często popijała.

 

Queen 🔥👑 • #Rihanna #badgalriri #grammys2017

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika badgalriri 1988 (@88rihnavy)
Nie szczędziła również wyrażanych mimiką emocji – od fascynacji aż do znudzenia.

– Mimo siedmiu nominacji, nie dostała żadnej nagrody. Ani razu nie było jej też na scenie: ani jako wykonawca ani jako prezenter zapowiadający występ lub wręczający statuetkę. Wystarczyło jednak zaledwie kilka ujęć kamery, żeby skradła show – skomentował portal Uproxx.com

 

Rihanna and Beyoncé blowing kisses to each other at the #GRAMMYs. 💋

Film zamieszczony przez użytkownika Rihanna Daily (@rihannadaily)


Jak myślicie, Rihanna bawiła się dobrze, czy to tylko pozory?