Film już wkrótce oficjalnie w kinach

Oficjalną światową premierę wyczekiwanego sequelu ekranizacji powieści E.L. James w kinach zaplanowano na 10 lutego. Jednak dla wybrańców z Los Angeles miała ona miejsce już wczoraj.

 

The masquerade ball looks so elegant! Who wants some champagne? -- #fiftyshadesmovie #fiftyshadestrilogy #fiftyshadesdarker

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Fifty Shades Trilogy (@fiftyshades_trilogy)
Uroczysta prapremiera zgromadziła gwiazdy światowego formatu, jak chociażby laureatkę Oscara Kim Basinger, Marcię Gay Harden, Ritę Orę, Hugh Dancy’ego i Maxa Martiniego. Nie mogli się na niej nie pojawić również odtwórcy głównych ról – Dakota Johnson i Jamie Dornan.

Nie zabrakło także reżysera „Ciemniejszej strony Greya” – Jamesa Foley’a, a także autorki powieści i jednocześnie współproducentki filmu – E.L. James.

Dakota Johnson i Jamie Dornan chętnie pozowali razem na ściance. Długa suknia aktorki w jasnoróżowym kolorze z imponującym dekoltem komponowała się z eleganckim garniturem jej filmowego partnera wyjątkowo dobrze. Jednak w komentarzach po prapremierze oboje odtwórcy głównych ról byli wyjątkowo powściągliwi.

Wybieracie się do kina na premierę „Ciemniejszej strony Greya”?