Kolejne sekretne „tak” powiedziane przez gwiazdy

To, że Ryan Gosling i Eva Mendes zdecydowali się wziąć ślub w tajemnicy przed mediami, nie może dziwić. Od dłuższego czasu są oni uznawani za jedną z najbardziej tajemniczych par w Hollywood. Próżno szukać ich razem na ściankach lub poszukiwać prywatnych wywiadów na okładkach kolorowych magazynów.

– Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi. One są takie słodkie – komentował zdawkowo Gosling pytany niegdyś przez dziennikarzy o rodzinę.

Nawet obie ciąże Evy Mendes niemal do samego końca pozostawały sekretem.

Kolejną rewelacją, o której prasa dowiaduje się po fakcie, jest sekretny ślub Goslinga i Mendes, który miał miejsce już kilka miesięcy temu. Wprawdzie pierwsze sygnały o nim pojawiły się już w lipcu, jednak mało kto wierzył wówczas w wiarygodność tej informacji.

Teraz wiadomość okazuje się prawdą. Jak udało się ustalić „Us Weekly”, uroczystość była bardzo skromna, a zaproszenie na nią otrzymała wyłącznie najbliższa rodzina i przyjaciele pary. Wszyscy, którzy pojawili się na ceremonii, by świętować z aktorami te podniosłą chwilę, mieli zadbać o to, aby żadne plotki o uroczystości nie dostały się do mediów. Jak widać, plan się powiódł.