Calvin Harris i Nicole Scherzinger nie są parą

Harris i Scherzinger w ten weekend bawili się razem na imprezie w Londynie. Jednak, jak potwierdzają ich znajomi, są tylko przyjaciółmi.

Popularny szkocki DJ został przyłapany na imprezowaniu do rana ze sławną jurorką programu X-Factor. Według portalu Daily Mail znajomi razem wracali z klubu, trzymając się pod rękę. Nicole Scherzinger miała na sobie obcisłą spódnicę i krótki, seksowny top. Prywatnie, wokalistka jest nadal w związku z tenisistą Grigorem Dimitrovem. Calvin Harris jest świeżo po rozstaniu z Taylor Swift, ich związek zakończył się w maju tego roku. Możliwe, że DJ wpadł w wir imprezowania do rana, by zapomnieć o byłej partnerce.

Plotki o domniemanym romansie dementuje serwis E! News.

 –  Oni się tylko przyjaźnią i kiedy wybierają się razem do klubu, to tylko po to, żeby się razem wyluzować – komentują informatorzy serwisu, którzy podają się za znajomych Harrisa i Scherzinger.

Tymczasem Taylor Swift, po rozstaniu z Calvinem Harrisem, związała się z Tomem Hiddlestonem. Jak donoszą media, ich związek jest bardzo szczęśliwy, a piosenkarka wyraża się o aktorze znacznie cieplej niż o poprzednim partnerze.