Prawdziwie rosyjska impreza

 

Rosyjski potentat energetyczny Eldar Osmanov urządził swojej ukochanej córce wesele warte ponad 10 milionów dolarów, czyli 37 milionów polskich złotych. Lolita Osmanova poślubiła Gaspara Avdolyana. Wydarzenie połączyło dwie wielkie i majętne rosyjskie rodziny. Również Albert Avdolyan – ojciec pana młodego – jest bowiem wziętym biznesmenem. Jego majątek wyceniono na 750 milionów dolarów.

Ceremonia odbyła się w Dolby Theatre w Los Angeles – czyli dokładnie tam, gdzie przyznawane są Oscary. Na samo przystrojenie otoczenia kwiatami wydano 500 tysięcy dolarów. Pojawił się również zjawiskowy tort, który składał się z dziecięciu pięter. Goście jedli wymyśle dania, pili najdroższe alkohole świata i tańczyli do upadłego. Jednak największą atrakcją był występ Lady Gagi, która zaśpiewała swoje hity „Bad Romance” i „Merry the Night”.

Również suknia panny młodej była warta krocie. Wystąpiła ona w bogato zdobionym projekcie Zuhaira Murada, o którym pisaliśmy w artykule poświeconemu paryskiemu tygodniowi mody.

To z pewnością było niezapomniane wesele. Wybralibyście się na takie? A może skrycie marzycie o własnym bajkowym weselu?

Martyna Lupa