Zapowiedź już dostępna w sieci

Britney Spears jest niezwykle kontrowersyjną postacią show biznesu. Swoją karierę jako wokalistka rozpoczęła już w wieku nastoletnim, a jej hity, jak „Oops! I did it again”, „Baby one more time”, „Crazy” czy „Toxic” nucił niemal cały świat.

Losy gwiazdy były niezwykle tragiczne. Przytłoczona sławą Britney zaczęła brać narkotyki i nadużywać alkoholu. Załamała się do tego stopnia, że w 2007 roku ogoliła się na łyso. Świat śledził jej miłosne perypetie i wielkie powroty, których nie brakowało. Teraz będzie okazja, aby przypomnieć sobie historię księżniczki popu.

 

📸 @david_roemer

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Britney Spears (@britneyspears)
Życie piosenkarski stało się inspiracja do scenariusza filmu, który już wkrótce trafi do kin. Dwugodzinna biografia zatytułowana „Britney Ever After” będzie przedstawiać ścieżkę kariery wokalistki od czasów młodości w Luizjanie przez kulminację sukcesu w latach 90. aż do powrotu do świata show biznesu po 2000 roku.

Film produkcji stacji telewizyjnej Lifetime trafi na antenę 18 lutego. Jednak już teraz fani gwiazdy mogą zaostrzyć swój apetyt, oglądając dostępny w sieci zwiastun z Natashą Bassett w roli głównej.

Jak myślicie, warto będzie zobaczyć tę biografię?