Ponad rok od rozstania z Bradem gwiazda znalazła nową miłość

 

Wszystko wskazuje na to, że po rozstaniu z Bradem Pittem, Angelina Jolie znów jest szczęśliwa. U jej boku pojawił się nowy partner, który – jak donoszą amerykańskie media – wyleczył jej złamane serce.

Według najnowszych doniesień, aktorka „Przerwanej lekcji muzyki” spotyka się z pochodzącym z Kambodży raperem, poetą i filmowcem PraCh Ly.

Partnerzy pasują do siebie idealnie, a ich relacja z każdym dniem staje się coraz głębsza – czytamy w elektryzującym newsie.

Ponieważ rozstanie z Bradem było dla aktorki trudne i bardzo wyczerpujące, przez długi czas unikała angażowania się w nowe relacje. Do czasu.

PraCh Ly Angelina poznała przez swoją przyjaciółkę i aktywistkę Loung Ung. Angie kręciła wówczas film „First they killed my father” na podstawie książki Long Ung. Kim jest jej wybranek?

Młody PraCh Ly uciekł wraz z rodziną z Kambodży. Dorastał w Long Beach w Kalifornii.

– Żyliśmy w dobrobycie, w dzielnicy apartamentowców zaprojektowanych w latach 60-tych i na Long Beach Bouldevard. Mieszkało tam co najmniej 30 kambodżańskich rodzin – opowiada PraCh.

 

PraCh Ly z Angeliną Jolie

Gdy w 2000 roku rozpoczął swoją muzyczną karierę, w swoich tekstach poruszał tematykę konfliktów wojennych i zbrodni popełnianych przez przywódców Czerwonych Khamerów.

– Ponieważ moje utwory uznawane były za kontrowersyjne, w pewnym momencie rząd Kambodży zakazał ich emisji w radiu – dodaje.

Zakaz wzbudził ogromne zainteresowanie płytą „Dalama: The End’n Is Just The Beginn’n”. Rząd nie mógł powstrzymać fanów, a kontrowersyjne utwory rozbrzmiewały w domach, klubach i podziemnych rozgłośniach radiowych w Kambodży. Muzyka PraCha stała się wyrazem buntu i sprzeciwu wobec władzy. Po nagraniu płyty artysta postanowił skupić na działalności filmowej.

– Calyee So i ja napisaliśmy wspólnie scenariusze dwóch filmów fabularnych. Mamy nadzieję, że uda nam się sfinansować nasze projekty jeszcze przed końcem roku – wyjaśnia.Obecnie PraCh Ly jest dyrektorem festiwalu filmowego w Kambodży, aktywnym uczestnikiem społecznych wydarzeń i – jeśli amerykańskie media głoszą prawdę – nową miłością Angeliny. Magazyn „OK!” donosi, że w czasie, gdy przyjaciółka opiekowała się dziećmi Angeliny, para podróżowała po Kambodży. Ponadto PraCh Ly zaoferował pochodzącemu z tego kraju synowi Angeliny Maddoxowi pomoc w nauce ojczystego języka. Propozycja spotkała się z dużym entuzjazmem chłopca i zbliżyła go do nowego partnera mamy.