Co dalej z serią Diablo?

   • 4 i 5 listopada odbędzie się BlizzCon 2016
  • Na stronie wydarzenia są dostępne wirtualne bilety
  • Prezentacja nowości wyjaśni, jakie będą dalsze losy serii Diablo 

Już dziś rusza BlizzCon 2016 – dwudniowa coroczna impreza gromadząca fanów Blizzarda z całego świata. Choć wydarzenie odbywa się w Anaheim w Kalifornii, dzięki proponowanym przez organizatorów wirtualnym biletom można uczestniczyć w święcie gamerów bez konieczności wychodzenia z domu.

W czasie jego ceremonii otwarcia ogłoszone mają zostać nowości. Dwie z nich można było poznać już w zapowiedziach. Fani Blizzarda zadają sobie jednak tylko jedno pytanie – jakie będą dalsze losy serii Diablo?

 

Pogłoski na temat najsłynniejszej marki hack’n’slash krążą już od dłuższego czasu. Ostatnio ich źródeł był przeciek grafiki koncepcyjnej dwóch bohaterów ze sklepu Blizzard Gear. Jedna z nich została przez fanów gier szybko powiązana z hitowym Diablo. Powiązań z grą nie potwierdził jednak dyrektor artystyczny Blizzard Entertainment – John Mueller. Wody w usta nabrał również przedstawiciel firmy.

– Obecnie nie mamy nic do ogłoszenia, ale jesteśmy bardzo podekscytowani BlizzConem – stwierdził zapytany o grafiki.

Nowy bohater może być elementem czwartej części cyklu, dodatku do Diablo III bądź odświeżonej wersji drugiej odsłony serii. Odpowiedzi zapewne padną w najbliższych dniach.

Szczegółowe informacje i plan imprezy dostępne są na stronie internetowej.