Kadrowe przetasowanie w Realu Madryt

   • Jutro 223. El Clasico
  • Zabraknie Bale i Kroosa, ale wrócą Pepe, Ramos i Modrić
  • Neymar, Messi i Suarez są już w pełni sił 

– W porównaniu z poprzednim sezonem, jedziemy na Camp Nou z bardzo dobrym nastawieniem – przekonuje Nacho, defensor Realu. – Jesteśmy na szczycie tabeli, w świetnej formie i nie brakuje nam motywacji.

Królewscy wygrali 6 ligowych spotkań z rzędu. Mogą czuć się tym pewniej, że zajmująca 2. pozycję FC Barcelona swoje ostatnie 3 mecze tylko zremisowała, i to wcale nie z futbolowymi potentatami, ale z Malagą, Realem Sociedad i Herculesem Alicante.

Zła wiadomość dla kibiców Realu Madryt jest taka, że w jutrzejszym El Clasico nie wystąpią 2 podstawowi gracze: Gareth Bale i Toni Kroos. Po urazach wrócić mają za to Pepe, Sergio Ramos i Luka Modrić. Zatem skład Królewskich będzie się różnił znacząco od tego, jaki widzieliśmy w ostatnich meczach.

Szans FC Barcelony nikt jednak nie przekreśla. Raz, że zagrają na własnym, bardzo niegościnnym dla Królewskich boisku. Dwa – w końcu będą mieli pełną moc w ofensywie: Neymar, Leo Messi i Luis Suarez wrócili do zdrowia.

Mecz, który rozpocznie się w sobotę o 16:15 na Camp Nou, będzie już 223. starciem Realu Madryt z FC Barceloną. Dotychczas Królewscy mają na koncie 93 zwycięstwa, Katalończycy zaś 91. 48 razy padł remis.