Dziś ostatni mecz grupowy grupy D

   • W ostatnim meczu grupowym Bayern Monachium spotka się z Atletico Madryt
  • Poprzednie spotkanie drużyn skończyło się zwycięstwem Hiszpanów 1:0
  • Transmisja rozpocznie się o godzinie 20.45 na żywo w Canal+ Sport 

Dziś w ostatnim meczu grupowym Ligi Mistrzów Bayern Monachium spotka się z Atletico Madryt. Poprzednie spotkanie drużyn skończyło się zwycięstwem Hiszpanów 1:0 na własnym boisku. Dzieki temu wynikowi Atletico ma już pewny awans z pierwszego miejsca w grupie D. Drugie przypadło natomiast Niemcom. Pewna klasyfikacja nie oznacza jednak, że dzisiejsze starcie nie dostarczy kibicom emocji. Bayern zapewne będzie chciał pokonać jednego ze swoich najbardziej niewygodnych rywali.

Zadanie nie będzie jednak łatwe – po kontuzji biodra na boisko wróci bowiem napastnik Atletico – Fernando Torres. Hiszpanie nie czują się jednak faworytami.

– Nietrudno zauważyć, że Bayern nie gra dziś w piłkę tak dobrze jak za Pepa Guardioli. Ale teraz są groźni w inny sposób, może nawet trudniejsi do rozszyfrowania. Idą prawą, lewą, środkiem. Trudno się przed nimi bronić – oceniał francuski napastnik Antoine Griezmann w wywiadzie dla „Sky Sport News”. – Lubię ten stadion i lubię Lewandowskiego. Przed bramką staje się potworem. – dodawał.

Mecz rozpocznie się o godzinie 20.45. Transmisja na żywo będzie dostępna w Canal+ Sport.