Lenovo Yoga Book

Yoga Book łączy w sobie wiele funkcjonalności. Jest to tablet z ostrym, 10-calowym wyświetlaczem, niezwykle solidnymi głośnikami oraz dodatkowym oprogramowaniem, które umożliwia komfortową obsługę urządzenia. To jednak nie wszystko. Po otwarciu, mniej więcej w połowie urządzenia, w miejscu, w którym zwykle jest klawiatura, znajduje się skaner wraz z rysikiem. Można robić ręczne notatki, które pojawiają się cyfrowo. Urządzenie posiada dwie wersje – na system Android i Windows. Nie jest to typowe 2 w 1, w proponowanym modelu mamy 4 lub więcej zastosowań. Wszystko to w cenie 500$ dla wersji Android oraz 550$ dla Windows 10.

Yoga Book jest naprawdę ciekawym urządzeniem. To jeden z najładniejszych gadżetów na rynku. Jego elegancka i solidna magnezowo-aluminiowa powłoka sprawia, że wygląda bardzo luksusowo. Ciekawym rozwiązaniem jest również zawias umożliwiający otwarcie nawet na 360 stopni. I chociaż dla Lenovo te rozwiązania to nic nowego, tablet jest warty uznania. Yoga Book pochyla się płynnie i utrzymuje pozycję pod dowolnym kątem.

Lenowo dodało do Yoga Book kilka elementów oprogramowania, które pozwalają użytkownikowi poczuć się jak na PC. Ikony aplikacji są pomniejszone, aby mogło się ich zmieścić więcej na ekranie. Mimo że nie wszystkie funkcjonalności są trafione, Lenovo Joga Book jest bardzo ładnym gadżetem, który zasługuje na uwagę.