Dziś debiut odświeżonego urządzenia

   • Xiaomi Mi Power Bank 20000 mAh debiutuje w zaktualizowanej wersji
  • Wyposażony został w dwa porty USB
  • Niezmienna pozostała natomiast cena – na chińskim rynku wynosi 149 juanów 

Xiaomi Mi Power Bank 20000 mAh dziś debiutuje w zaktualizowanej wersji. Wprawdzie zmienione zostały jego wymiary – obecnie osiąga 135,5 mm x 67,6 mm x 23,9 mm– ale wyposażony został w dwa porty USB. Dzięki temu pozwala ładować jednocześnie nawet dwa urządzenia, zapewniając napięcie 5,1V/3,6A ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Wykorzystanie tylko jednego z gniazd umożliwia ładowanie prądem zmiennym 5V/2,4A-9V/2A-12V/1,5A. O stanie ładowania informują 4 diody.

 

W przeciwieństwie do wcześniejszej wersji, odświeżony Power Bank zapewnia oprócz niskoprądowego ładowania również kompaktowy kształt. Złożony jest z polimerowych baterii o wysokiej gęstości, która zapewnia komfort i wygodę stosowania. Co więcej, ich zastosowanie ułatwiło korzystanie z urządzenia i skróciło czas ładowania z 3 godzin do 2 i pół godziny.

Niezmienna pozostała natomiast cena – na chińskim rynku urządzenie można nabyć nadal za 149 juanów, a więc około 90 złotych. Póki co nie udostępniono informacji na temat dostępności Xiaomi Power Bank na innych rynkach.