30 seriali, romansów, komedii i horrorów

 

Na najbliższe 2 lata platforma Netflixa zaplanowała wyemitowanie 30 nowych produkcji. Projekty filmowe, obejmujące seriale, romanse, komedie i horrory, mają powstać w Brazylii. W tym celu Netflix już podpisał pierwsze kontrakty z kilkunastoma brazylijskimi aktorami i twórcami filmowymi.

Choć platforma od jakiegoś czasu konsekwentnie podbija rynki kolejnych państw, niewiele osób spodziewało się brazylijskiego kierunku ekspansji filmowej. Informacje zostały jednak potwierdzone przez przedstawicieli Netflixa, a wśród osób zaangażowanych w nowe produkcje filmowe są znane postaci świata filmu w Brazylii, takie jak: César Rodrigues, Bruno Garotti, Leandro Neri, Larissa Manoela, Giovanna Lancellotti, Maisa Silva czy Danilo Mesquita.

– Te 30 projektów, z których każdy jest już na innym etapie zaawansowania, są już nagrywane w różnych lokalizacjach na terenie Brazylii. Powstaną w Brazylii, ale będą oglądane na całym świecie. Brazylijczycy mają niespotykany talent w opowiadaniu historii – potwierdza szef programowy Netflixa Ted Sarandos.

kup artykuly platne