Kara śmierci dla gwałciciela?

 

W dzielnicy Shahdara w północno-wschodniej części New Delhi mężczyzna, który zgwałcił 7-letnią dziewczynkę za pomocą gumowego węża do wody, wręczył jej 10 rupii i kawałek czekolady w zamian za milczenie. Następnie zostawił ją w pobliżu domu z zakrwawionym ręcznikiem obwiązanym wokół talii.

– Trzymała się za brzuch, i krwawiła. Kiedy zobaczyłam krew, opadłam z sił. Nie czułam władzy w ciele ani ziemi pod stopami – powiedziała matka, której nazwiska nie podano, ponieważ na podstawie indyjskiego prawa ofiar gwałtu i ich rodzin nie można zidentyfikować.

Napastnika dziewczynka wskazała w tłumie ludzi zgromadzonych w pobliżu.

– W związku z gwałtem 21-latek został aresztowany. Nie mogę podać więcej szczegółów – powiedziała Meghna Yadav, zastępca komisarza policji w Delhi.

Jak wyjaśniła Swati Maliwal, przewodnicząca Komisji ds. Kobiet w Delhi, była gwałcie dziewczynka była w bardzo złym stanie, znalazła się w stanie krytycznym w szpitalu w New Delhi i przeszła kilka zabiegów chirurgicznych z powodu urazów, które odniosła.

– Powinien zostać powieszony. Dożywocie to za mała kara, to nic w porównaniu z tym, co zrobił – powiedziała matka podejrzanego.

Jak mówią lekarze, nie ma większych obaw przed długofalowymi skutkami psychicznymi ataku.

– Będzie musiała o tym zapomnieć ... Powinna po prostu zapomnieć. Mówią, dzięki Bogu, że moja córka jest silna i po raz pierwszy zobaczyli dziewczynkę o tak dużej sile – komentowała matka dziewczynki, która czuwała w szpitalu podczas wielogodzinnych operacji.

kup artykuly platne