Morski świat 5 m pod powierzchnią

 

Pierwsza na świecie podwodna willa Muraka została otwarta na Rangali – jednej z wysp Malediwów. Luksusowe apartamenty znajdują się 5 m pod powierzchnią wody. Jak zapewniają właściciele hotelu, można z nich oglądać podwodny morski świat.

– Kierując się pragnieniem, aby dostarczać innowacyjne doświadczenia podróżnikom, pierwsza na świecie podwodna willa ma zachęcić gości do odkrywania Malediwów z zupełnie nowej perspektywy – zapewniają w komunikacie prasowym.

Wcześniej na Rangali ulokowana była podwodna restauracja, która mogła zaoferować miejsce 12 osobom. Jednak z uwagi na rosnące zainteresowanie, właściciele zainwestowali w rozwój kurortu.

– Dzięki naszej bogatej historii bycia pionierem w dziedzinie innowacyjnej, luksusowej gościnności, jesteśmy dumni, że możemy pozostać w czołówce najnowocześniejszych projektów, technologii i architektury – ocenia projektant i szef architektów Ahmed Saleem.

Podwodna willa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak informują właściciele hotelu, terminy do rezerwacji są wolne dopiero za 6 miesięcy.

kup artykuly platne