Książę i księżniczka na czerwonym dywanie

 

Królewskie bliźniaki z Monako, książę Jacques i księżniczka Gabriella, z pewnością wiedzą, jak przykuć uwagę na czerwonym dywanie. Udowodnili to w czasie otwarcia przez rodzinę królewską z Monegasque One Monte Carlo – nowego centrum handlowego, zaprojektowanego przez zdobywcę nagrody Pritzkera Sir Richarda Rogersa.

Księżniczka Charlene miałą na sobie szytą na miarę szarą kurtkę, a książę Albert włożył garnitur i krawat. Jednak to czteroletni książę Jacques i księżniczka Gabriella skradli show. Zostali dopasowanymi do siebie strojami – czarnymi skórzanymi kurtkami i okularami przeciwsłonecznymi, a ponadto zachowywali się uroczo, trzymając się za ręce i szeptając między sobą. Dodatkowo księżniczka Gabriella, z włosami upiętymi w koronę, miała w ręku bukiet żonkili.

Dzieci dopiero co przyjechały z wakacji w Afryce. Na Instagramie księżniczka Charlene zamieściła wideo z ich „pierwszego afrykańskiego doświadczenia”, pokazała również królewskie bliźniaki na safari, podczas których książę Jacques zabawiał się pozując w jeepie i bawił się w trawie Savannah.

 


 

 


 

  

 

 


 

 


 

 

 


First African Experience

Post udostępniony przez HSH Princess Charlene (@hshprincesscharlene)
Obecna księżniczka Charlene urodziła się w Zimbabwe i dorastała w Południowej Afryce, więc wizyta była prawdopodobnie rodzajem powrotu do domu, a także sposobem dla bliźniąt, aby dowiedziały się czegoś więcej o młodości swojej mamy i swoim dziedzictwie.

Źródło: The Vogue

kup artykuly platne