Chce po raz 4. poczuć namiętność?

 

Angelina Jolie i Brad Pitt są w trakcie trwającej od wielu lat walki o opiekę nad dziećmi. Obecnie zarówno Brad, jak i Angelina koncentrują się na karierze filmowej i opieką nad sześciorgiem dzieci. Niedawno napisano, że Angelina poszukuje czwartego męża. Gwiazda filmowa nie tylko jest gotowa na randki, ale nawet poprosiła swój zespół biznesowy o znalezienie partnera idealnego dla niej.

– Od wieków nie czuje prawdziwej iskry, i tęskni za tym. Chce kogoś, kto może dorównać jej intelektowi, ale – co najważniejsze – potrzebuje fizycznej więzi – doniesiono.

Informacja została wkrótce podważona przez znany serwis plotkarski Gossip Cop. Jak poinformował, raport brukowców jest sfabrykowany, a aktorka „skupia się tylko na szóstce dzieci i swojej karierze”.

To nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się plotki o czwartym małżeństwie Jolie. W marcu tego roku raport Life&Style również uznał, że Angelina Jolie jest gotowa na „męża numer cztery”.

– Jej celem jest osiedlenie się w Londynie z mężem i dziećmi, Jest pewna, że mąż nr 4 będzie jej ostatnim mężem – informowano wówczas, zanim te doniesienia zostały obalone.

kup artykuly platne