O tolerancji w relacjach matka – dziecko

 


  • Dzieci Nicole Kidman zdecydowały się mieszkać z Tomem Cruisem

  • Do skomentowania tej sytuacji zachęciła Nicole Kidman promocja nowego filmu

  • Aktorka oceniła rolę tolerancji w relacjach matka – dziecko

Nicole Kidman rzadko mówi o swoich dorosłych dzieciach, które adoptowała w trakcie związku z Tomem Cruisem. Isabella (25 lat) i Connor (23 lat) zdecydowali się zamieszkać z ojcem i, podobnie jak Cruise, zostać Scientologami. Do przerwania milczenia na temat wyborów Isabelli i Connora zachęciła Nicole Kidman promocja nowego filmu „Wymazać siebie”, w którym aktorka gra matkę homoseksualisty (Lucas Hedges).

infoplanet wydarzenia rozrywka nicole kidman idealna matka isabella i connor

– Są dorośli. Są w stanie podejmować własne decyzje. Dokonali wyboru, a moim obowiązkiem jako matki jest ich kochać – skomentowała Nicole Kidman w magazynie „Who's Who”.

W komentarzach, które dotyczyłyby zarówno jej roli w filmie, jak i w życiu, Nicole Kidman – która jest także matką 2 córek ze związku z Keithem Urbanem – podkreśliła znaczenie tolerancji w relacjach matka – dziecko.

– To jest to, w co wierzę: bez względu na to, co robi twoje dziecko, ma twoją miłość. Myślę, że to jest ważne. Nasza rola jako rodzica to zawsze oferować bezwarunkową miłość. Wiem na 150%, że oddałabym swoje życie za moje dzieci – mówi Nicole Kidman.

To bardzo znamiennie stwierdzenie, biorąc pod uwagę, że po rozstaniu Kidman – Cruise sytuacja pomiędzy aktorami nie wyglądała dobrze.

Źródło: CNN

kup artykuly platne