Potomkowie królów podczas Fashion Week London

 

Wiele już powiedziano o potomkach celebrytów przejmujących świat mody, ale chodzenie po wybiegu, to nie tylko pomysły z Hollywood. Na pokazach mody prestiżowych projektantów pojawiają się członkowie królewskich rodzin – od księcia Nikołaja z Danii idącego w pokazie Burberry, po wielu młodych arystokratów w pokazie Dolce & Gabbana. Oto modele, którzy mają niebieską krew.

Książę Nikołaj z Danii

Duńczyk książę Nikołaj zadebiutował w barwach Burberry podczas londyńskiego jesiennego Tygodnia Mody 2018 w lutym, nosząc jeden z najbardziej charakterystycznych elementów marki: trencz. Kilka miesięcy później otworzył pokaz odzieży męskiej Diora. Ponadto może stać się jednym z najważniejszych modeli Fashion Week London – ma obecnie podpisany kontrakt z agencją w swoim rodzinnym kraju.

Lady Amelia Windsor

38. miejsce do brytyjskiego tronu – nazywana najpiękniejszą księżniczką. Szła w Mediolańskim show Dolce & Gabbana w 2017 roku. (Na tę okazję nosiła tiarę.) Windsorówna spędziła również czas za kulisami, współpracując z Chanel i Azzedine Alaïa, a także z brytyjską marką Penelope Chilvers.

Księżniczka Maria-Olimpia z Grecji i Danii

Księżniczka Maria-Olympia wyszła na pokaz Alta Moda Dolce & Gabbana w 2017 roku, a następnie pojawiła się na wybiegu ponownie na pokazie odzieży męskiej marki w tym samym roku. Niedawno otworzyła pokaz „Saks Potts Spring 2019” podczas Copenhagen Fashion Week.

Król Sawai Padmanabh Singh z Jaipur

Jego Królewska Wysokość Sawai Padmanabh Singh z Jaipur ma imponujący życiorys: wymieniony na liście 30 Forbesa w Azji, jest również mistrzem w polo i eskortuje Ava Phillippe w Bal des Débutantes w Paryżu. Poza tym jest aktualnym studentem New York University i modelem. Jego Królewska Wysokość poszedł w pokazie odzieży męskiej „Wiosna 2019” Dolce & Gabbana w Mediolanie.

Księżniczka Keisha Omilana z Nigerii

Księżniczka Keisha Omilana poznała swojego męża, Adeka Adebayo Omilana, pracującego jako profesjonalny model. Wystąpiła w reklamach Pantene i często brała udział w pokazach.

kup artykuly platne