Kolorowe landrynki, czekoladki i migdały

 

Jak podaje portal avanti24.pl, włoski dom mody Prada zamierza otworzyć cukiernię w Londynie. Lokal będzie już drugim miejscem ze słodkościami należącym do modowego giganta po cukierni Marchesi 1824 w Mediolanie.

Mediolańska cukiernia Masticceria Marchesi 1824, której od 2014 roku większościowym udziałowcem jest Prada, została zaprojektowana przez Roberto Baciocchiego i uchodzi za jedno z najpiękniejszych miejsc w mieście. Jak twierdzą miłośnicy włoskiego domu mody, wnętrze jest nie tylko odzwierciedleniem marzeń każdego łasucha, ale i estetów podziwiających kreacje Prady.


 

 


 

  

 

 


 

 


 

 

 


The elegance of #Marchesi1824 captured by @sambazoe ⠀ #MarchesiMoments

Post udostępniony przez Marchesi 1824 (@marchesi1824)
Założona w 1824 roku cukiernia zlokalizowana jest w XIX-wiecznej kamienicy przy Via Santa Maria alla Porta i utrzymana w eleganckim odcieniu zieleni w stylu Wesa Andersa. Wszystkim klientom oferuje fotele obitymi miękkim pluszem i specjalną zastawę Rosenthal. Cukiernia Masticceria Marchesi 1824 jest szczególnie oblegana podczas mediolańskiego tygodnia mody, ale chętnych na słodkości nie brakuje również w pozostałe dni roku.

 


 

 


 

  

 

 


 

 


 

 

 


What better treat than a rich #hotchocolate and #croissant at #marchesi1824?

Post udostępniony przez Marchesi 1824 (@marchesi1824)
Druga cukiernia Prady w Londynie ma zostać oddana do użytku w kwietniu tego roku. Będzie się mieścić przy Mount Street. Jak zapewnia włoski dom mody, menu zawierać będzie kolorowe landrynki, czekoladki i migdały w czekoladzie. Nie zabraknie w niej również klasycznej babki Panettone i draży w polewach o różnych smakach. Dla klientów lubiących słodko-gorzkie smaki przewidziano również bar serwujący espresso.

kup artykuly platne